تاریخچه بی اف سی

فست فود بی اف سی در سال 1370 توسط برادران بنفشه (رضا بنفشه - مهدی بنفشه - امیر بنفشه) تاسیس شد و در ابتدا فقط با یک شعبه به نام پیتزا *** فعالیت می کرد. در آن سال ها فقط انواع پیتزا توسط فست فود *** برای ساکنین محدوده شرق تهران به ویژه محله نارمک و خیابان دماوند سرو می شد. همچنین *** پذیرایی افرادی بود که برای تماشای فیلم به سینما ماندانا مراجعه می کردند. پس از گذشت مدتی در سال نام این فست فود به *** تغییر داده شد و انواع ساندویچ به منوی غذا اضافه شد. 

فست فود بی اف سی

 

در سال 1391 موسسین بی اف سی تصمیم گرفتند مرغ سوخاری را به منوی غذا اضافه کنند. بنابراین با مشاوره یکی از شف های معروف تهران که از دوستانشان بود، اقدام به ساخت فرمول جدیدی برای تهیه سس مخصوص مرغ سوخاری نمودند و بدین شکل سس مخصوص بی اف سی ساخته شد. سپس دستگاه های مدرن تولید مرغ سوخاری و سیب زمینی سرخ کرده از کشور آلمان خریداری شد و پس از اضافه نمودن مرغ سوخاری به منوی غذا و استقبال مشتریان ، صاحبان بی اف سی تصمیم گرفتند تغییرات اساسی در کسب و کار خود ایجاد کنند.

اکنون زمانی بود که باید تمرکز فروش روی مرغ سوخاری قرار می گرفت، بنابراین ساندویچ از منوی غذا حذف شد و نام فست فود *** به بی اف سی (BFC = Banafsheh Fried Chiken) تغییر داده شد.

پس از 5 سال فعالیت موفق فست فود بی اف سی در فروش مرغ سوخاری و پیتزا ، تقاضای مشتریان برای سفارش ساندویچ و برگر باعث شد شعبه 2 بی اف سی در خیابان مسعود سعد راه اندازی شود و با گسترش فعالیت شعبه دوم شرایط برای توسعه برند BFC فراهم شد تا با منوی غذای کامل به ارائه خدمات به مشتریان خود بپردازد.

 

در حال حاضر بی اف سی با دو شعبه فعالیت می نماید و در نظر دارد با جذب نمایندگی و شعب بیشتر حوزه فعالیت های خود را گسترش دهد. در شعبه یک انواع پیتزا و مرغ سوخاری با بهترین مواد اولیه باکیفیت به صورت 100% بهداشتی با تجهیزات مدرن مخصوص تولید شده و با پیش غذاهای خوشمزه مانند انواع سالاد و سیب زمینی سرخ کرده ، قارچ سوخاری ، نان سیر و سس سیر مخصوص BFC سرو می شود. شعبه دو بی اف سی تمرکز فروش خود را بر روی انواع پیتزا ، ساندویچ ها و برگر های ویژه قرار داده است. تمام برگر ها در این شعبه به صورت دست ساز توسط دستگاه های اتوماتیک با گوشت تازه و و مواد اولیه درجه یک تولید می شود و در سردخانه مخصوص نگه داری می شود. ساندویچ های BFC با مواد اولیه عالی و در تنوع زیاد برای ذائقه های گوناگون تولید و ارائه می شود. 

 

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود